KMR Livestock Estonya

KMR Livestock Estonya
KMR LIVESTOCK HAYVAN ORGANİZASYONLARI
 
             Kumrular Hayvancılık olarak 16 yıllık yurtiçi hayvancılık deneyiminden sonra Mehmet Ali Kumru ve Tarık Kumru ortaklığıyla 2010 kasım ayında KMR Livestock OU, Estonya nın Tallinn şehrinde kurulmuştur.Ana faaliyet alanı olarak damızlık dişi ve besilik erkek hayvan temini yapan firmamız, Türk yatırımcılarımıza aracısız direkt olarak hayvan temin etme imkanı sağlamıştır. Türkiye ihracatlarına ilaveten Avrupa içi organizasyonlar ve Kuzey Afrika ülkeleri organizasyonlarıyla 5 yıl gibi kısa bir sürede, yıllık 6.000- 8.000 hayvanı Estonya dan ihraç etmekteyiz. Referanslarımız, yükleme videolarımız ve hayvancılıkla ilgili tüm sorularınız için tıklayınız
            
            Damızlık gebe düve olarak Holstein, Simental ve Montofon, besilik erkek dana olarak ise Charolais, Limousine, Simental, Angus ve Hereford ırkları satışımız, izinli Avrupa ülkelerinden devam etmektedir. Şirketimizin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.


                                                                                                       
 
LIMOUSINE YETİŞTİRİCİLİĞİ
 
             KMR Livestock 2012 yılında Estonya/ Rapla şehrinde 280 Dönüm üzerine kurulu Sikeldi çiftliğini bünyesine katarak, Fransa dan ithal ettiği safkan Limousine ırkı damızlık hayvan yetiştiriciliğine başlamıştır. Etçi ırklar arasında dünya çapında en verimli hayvan olarak kabul edilen Limousine ırkı hayvanlarımız tamamen doğal besleme ile mera sisteminde yetiştirilmektedir. Çiftliğimizin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.